• ŚWIATOWY DZIEŃ ZIEMI

• W Dniu 22 kwietnia będziemy obchodzili Światowy Dzień Ziemi.

Zastanowimy się jak zadbać o naszą planetę, zrobimy porządki wokół przedszkola oraz posadzimy rośliny.

Wszystko dla naszej Ziemi!!!

• Zbieramy karmę dla zwierząt

• DRODZY RODZICE!

Bardzo dziękujemy za udział w zbiórce karmy dla zwierząt!

Jak zawsze mogliśmy liczyć na Waszą wspaniałomyślność!!

Całość zebranej karmy i akcesoriów do pielęgnacji zwierząt zostanie przekazana do Schroniska dla zwierząt w Katowicach, ul. Milowicka.

D Z I Ę K U J E M Y!!!

Zapraszamy do zbiórki karmy dla zwierząt, przeznaczonej dla schroniska.

Akcja organizowana jest we współpracy z projektem:

„Nie przemocy wobec zwierząt”.

Serdecznie zachęcamy do przyniesienia nawet niewielkiej ilości karmy lub akcesoriów dla zwierząt, w tym koce, ręczniki (mogą być czyste, używane).

Akcja potrwa do piątku, 22 marca 2024

Szczegóły na plakacie w przedszkolu!!!

• Wycieczka do Planetarium Śląskiego

• Drodzy Rodzice!

W dniu 8 marca 2024r. dzieci z grupy ŻABKI wyjeżdżają na wycieczkę do PLANETARIUM ŚLĄSKIEGO.

Dzieci będą uczestniczyły w seansie astronomicznym "Zaczarowany globus" oraz warsztatach meteorologicznych.

Wyjazd z przedszkola o godz. 8:00. powrót ok. 12:00.

Śniadanie w tym dniu o godz. 7:30

Cena biletów wstępu za dziecko: 18,00 zł oraz cena transportu.

.

• Przerwa wakacyjna

DRODZY RODZICE!

Informujemy, iż po zebraniu deklaracji dotyczących wyboru terminu przerwy wakacyjnej decyzją Dyrektora Przedszkola w porozumieniu z Radą Rodziców

nasze przedszkole będzie pracowało:

od 1 do 31  lipca 2024r.

i od 01 do 15 sierpnia 2024, natomiast

przerwa wakacyjna (przedszkole zamknięte) będzie trwała od 16 do 31 sierpnia 2024r.

• Procedura -chore dziecko

• Znalezione obrazy dla zapytania informacja rodziców o zdrowiuDRODZY RODZICE!

Przypominamy, iż w naszym przedszkolu obowiązuje, w przypadku powrotu do przedszkola dziecka po odbytej chorobie, złożenie OŚWIADCZENIA RODZICA, iż dziecko jest zdrowe.

Wierzymy iż, oświadczenie to będzie poparte zdrowym rozsądkiem rodzica (niedoleczona choroba grozi poważniejszymi powikłaniami i zainfekowaniem zdrowych dzieci w przedszkolu) lub opinia lekarską.

Niniejsza procedura ma na celu ochronę zdrowia dzieci w przedszkolu.

Wszystkim Dzieciom i Rodzicom życzymy zdrowia!!!