• Rada Rodziców

• Bieżące informacje!

•

Na ostanim posiedzeniu tj. 28.09.2021r. Rada Rodzicow dokonała wyboru organów Rady Rodziców na rok szkolny 2021/2022 oraz przyjęła sprawozdanie finansowe z działalności Rady Rodziców w roku poprzednim:

Następnie Rada Rodziców podjęła uchwałę w sprawie gromadzenia składek, które będą gromadzone przez wpłatę gotówkową u skarbnika oddziału, za pokwitowaniem na druku KP. Wysokość dobrowolnych składek wynika ze złożonych deklaracji rodziców.

Ponadto Rada Rodziców zaakceptowała harmonogram wyjść dzieci na imprezy poza przedszkolem (udział w przedstawieniach teatralnych, seanasach filmowych, koncertach, warsztatch, konkursach, przeglądach).

W terminie do 15.10.2021r. Rada Rodziców w porozumieniu z Dyrektorem Przedszkola podejmie decyzję o terminie przerwy wakacyjnej w przedszkolu w roku szkolnym 2021/2022, uwzględniając deklaracje ogółu Rodziców.

Rada Rodziców przedyskutowała wydatki budżetowe na  rok szkolny 2021/2022 i podjęła decyzję o:

• zakupie radiomegnetofonów dla 2 grup  (refundacja z pozostałych z roku poprzedniego środków finansowych w wysokości 600,00 zł)
            • zaopatrzeniu grup w pomoce dydaktyczne,
            • zakup upominków dla dzieci z okazji Mikołaja, zakończenia roku przedszkolnego,
            • zakup nagród do konkursów przedszkolnych
            • doposażenie przedszkola

Zaplanowano również formy wspierania przedszkola poprzez :

• zbiórkę surowców wtórnych ( zakrętki, opakowania po kleju AMOS),
            • zbiórkę zbędnych pomocy dydaktycznych (gry, układanki) i zabawek od rodziców i osób zaprzyjaźnionych.

Obecnie wpływy w poszczegolnych grupach wynoszą:

"Mrówki":        1 260,00 zł

"Żabki":              970,00 zł

"Biedronki":      967,00 zł

"Motylki"         1 321,00 zł

"Pszczółki":     1 940,00 zł

Dziękujemy Rodzicom za dokonanie wpłat, a  Rodziców, którzy zadeklarowali wpłaty na fundusz Rady Rodziców prosimy o dokonanie wpłat u skarbnika grupy.

Znalezione obrazy dla zapytania podziękowanie dla rodziców przedszkole