• Wyniki konkursu wielkanocnego

•  Konkurs  "Stroik wielkanocny" został rozstrzygnięty!

Na konkurs wpłynęło 14 prac!!!

W poniedziałek złożyliśmy Dzieciom gratulacje i wręczyliśmy nagrody!

Jury konkursu po głosowaniu Dzieci i Rodziców przyznało:

I MIEJSCE, które zajmuje praca Mateusza Grychtoł 39 głosów

II MIEJSCE, które zajmuje praca Mikołaja Osuch  23 głosy

III MIEJSCE, które zajmuje praca Mykhailo Sivak 19 głosów

Nagrodzono również za udział wszystkie dzieci, które wykonały prace konkursowe!

Gratulujemy wszystkim dzieciom!!

Dziękujemy za udział Rodzicom!! Myślimy iż był to mile spędzony czas!!

• Zbieramy karmę dla zwierząt

• DRODZY RODZICE!

Bardzo dziękujemy za udział w zbiórce karmy dla zwierząt!

Jak zawsze mogliśmy liczyć na Waszą wspaniałomyślność!!

Całość zebranej karmy i akcesoriów do pielęgnacji zwierząt zostanie przekazana do Schroniska dla zwierząt w Katowicach, ul. Milowicka.

D Z I Ę K U J E M Y!!!

Zapraszamy do zbiórki karmy dla zwierząt, przeznaczonej dla schroniska.

Akcja organizowana jest we współpracy z projektem:

„Nie przemocy wobec zwierząt”.

Serdecznie zachęcamy do przyniesienia nawet niewielkiej ilości karmy lub akcesoriów dla zwierząt, w tym koce, ręczniki (mogą być czyste, używane).

Akcja potrwa do piątku, 22 marca 2024

Szczegóły na plakacie w przedszkolu!!!

• Witamy Wiosnę!

• W dniu 21 marca wszystkie dzieci będą witały wiosnę na Rynku naszego Miasta. Grupa MOTYLKI wykona Eko-Marzannę, która będzie uczestniczyła w wystawie na Rynku.

Dzieci będą mogły obejrzeć również inne prace i zobaczyć Jarmark Wielkanocny!!

• Spotkanie z kulturą Afryki

• W dniu 22 marca 2024 wszystkie dzieci z naszego przedszkola będą uczestniczyły w spotkaniu podróżniczym dla dzieci organizowanym przez Miejski Dom Kultury "Koszutka".

Tematem będzie kultura i przyroda Afryki "KENIA - przez busze i sawanny".

Spotkanie odbędzie się o godz. 10:00

Wstęp bezpłatny!!

• Program "Zabawa w kolory"

• W dniu 20 MARCA świętujemy POWITANIE WIOSNY - Dzień koloru zielonego.

Prosimy Rodziców o przygotowanie dla dzieci ubrania w kolorze ZIELONYM.

• Wycieczka do Planetarium Śląskiego

• Drodzy Rodzice!

W dniu 8 marca 2024r. dzieci z grupy ŻABKI wyjeżdżają na wycieczkę do PLANETARIUM ŚLĄSKIEGO.

Dzieci będą uczestniczyły w seansie astronomicznym "Zaczarowany globus" oraz warsztatach meteorologicznych.

Wyjazd z przedszkola o godz. 8:00. powrót ok. 12:00.

Śniadanie w tym dniu o godz. 7:30

Cena biletów wstępu za dziecko: 18,00 zł oraz cena transportu.

.

• Przerwa wakacyjna

DRODZY RODZICE!

Informujemy, iż po zebraniu deklaracji dotyczących wyboru terminu przerwy wakacyjnej decyzją Dyrektora Przedszkola w porozumieniu z Radą Rodziców

nasze przedszkole będzie pracowało:

od 1 do 31  lipca 2024r.

i od 01 do 15 sierpnia 2024, natomiast

przerwa wakacyjna (przedszkole zamknięte) będzie trwała od 16 do 31 sierpnia 2024r.

• Procedura -chore dziecko

• Znalezione obrazy dla zapytania informacja rodziców o zdrowiuDRODZY RODZICE!

Przypominamy, iż w naszym przedszkolu obowiązuje, w przypadku powrotu do przedszkola dziecka po odbytej chorobie, złożenie OŚWIADCZENIA RODZICA, iż dziecko jest zdrowe.

Wierzymy iż, oświadczenie to będzie poparte zdrowym rozsądkiem rodzica (niedoleczona choroba grozi poważniejszymi powikłaniami i zainfekowaniem zdrowych dzieci w przedszkolu) lub opinia lekarską.

Niniejsza procedura ma na celu ochronę zdrowia dzieci w przedszkolu.

Wszystkim Dzieciom i Rodzicom życzymy zdrowia!!!