• O nas

UBEZPIECZYCIEL: PZU S.A.

SUMA UBEZPIECZENIA        10 000 zł  WARIANT II      zakres podstawowy

1.

100% sumy ubezpieczenia z tytułu śmierci w następstwie nieszczęśliwego wypadku albo zdarzenia objętego umową.

2.

Za trwałe uszkodzenie ciała – w zależności od rodzaju uszkodzenia do 100%

3.

Za każdy 1% trwałego uszczerbku na zdrowiu spowodowanego zawałem serca, krwotokiem śródczaszkowym lub poważnym uszkodzeniem ciała – 1%.

4.

Z tytułu złamań kości lub zwichnięć stawów – w zależności od rodzaju kości lub stawu – za pojedynczy uraz do 11%.

5.

Za jednorazowe świadczenie w przypadku braku trwałego uszkodzenia ciała, ( złamań kości, zwichnięć stawów, oparzeń i odmrożeń, wstrząśnienia mózgu) a wymagające interwencji lekarskiej –  1,5% sumy ubezpieczenia.

6.

Z tytułu oparzeń i odmrożeń – do 20% sumy ubezpieczenia

7.

Z tytułu wstrząśnień mózgu lub podejrzenia wstrząśnięcia mózgu –do  3% sumy ubezpieczenia.

8.

Z tytułu pogryzień, pokąsań, ukąszeń (wymagające hospitalizacji) – 10% sumy ubezpieczenia.

9.

Zwrot kosztów nabycia przedmiotów ortopedycznych i środków pomocniczych oraz kosztów odbudowy zębów stałych - do 25% sumy ubezpieczenia.

Świadczenie dodatkowe objęte umową ubezpieczenia: zwrot kosztów leczenia do 30% sumy ubezpieczenia w NNW (np. opłata za wizytę u lekarza, koszty transportu, zakup leków).

Ubezpieczony objęty jest ochroną przez okres roku szkolnego tj. od 01.09.2021 do 31.08.2022 przez 24 godz. na dobę w kraju i za granicą.

Składka za powyższy zakres – wynosi : 34,00 zł

Proponowane ubezpieczenie jest dobrowolne i zawierane jest na wniosek rodzica.

Nr polisy: 1023333625    Wariant II, wg wykazu imiennego

Zgłoszenie szkody:http://pzu.plZnalezione obrazy dla zapytania ubezpieczenie dzieci