• Spotkania z Rodzicami rozpoczynające nowy rok

• Drodzy Rodzice!

Zapraszamy za zebranie organizacyjne rozpoczynające nowy rok przedszkolny 2024/2025 w poszczególnych grupach:

MOTYLKI  -  2 WRZEŚNIA - PONIEDZIAŁEK; GODZ. 16:00

BIEDRONKI  -  4 WRZEŚNIA - ŚRODA; GODZ. 16:30

ŻABKI  -  6 WRZEŚNIA - PIĄTEK; GODZ. 16:00

MRÓWKI  -  5 WRZEŚNIA - CZWARTEK; GODZ. 16:00

Szczegółowych informacji udziela dyrektor pod nr tel. 32 2582213 lub pod adresem e-mail : przedszkole48@onet.pl

• Zebranie dla Rodziców

• Zapraszamy wszystkich Rodziców dzieci z grupy MOTYLKI (grupa najmłodsza), rozpoczynających pobyt w naszym przedszkolu na

zebranie organizacyjne

w dniu 2 września 2024r. (poniedziałek) o godz. 16:00.

W programie zebrania:

-spotkanie z dyrektorem na temat zamierzeń dydaktycznych i organizacyjnych w nowym roku przedszkolnym 2024/2025

-zebranie informacyjne z wychowawcą grupy.

Po zebraniu można dokonać wpłaty na  Radę Rodziców i zestaw książek dydaktycznych.

Serdecznie zapraszamy!

• Podpisywanie Deklaracji na nowy rok przedszkolny

• Zapraszamy Rodziców dzieci zapisanych do przedszkola na rok szkolny 2024/2025 na podpisywanie Deklaracji pobytu dziecka w przedszkolu.

Deklaracje będzie można podpisać w przedszkolu w dniach od 28 sierpnia do 2 września w godz. od 6:30 do 14:30 u referenta przedszkola.

Deklaracja zawiera dane Rodzica wraz z nr PESEL oraz informacje o godzinach pobytu dziecka w przedszkolu.

Przypominam, iż bezpłatne godz. pobytu w naszym przedszkolu to 7:30 do 13:30.

Pozostałe godziny pbytu dziecka tj. od godz. 6:30 do 7:30 oraz od 13:30 do 17:30 są płatne w wysokości 1,44 zł/godz.

Za drugie dziecko w przedszkolu opłata wynosi 0,80 zł/godz.

Zwolnione z opłaty są dzieci z rocznika 2018, trzecie i kolejne dziecko w rodzinie uczęszczajace do przedszkola oraz dzieci posiadające opinię o wczesnym wspomaganiu rozwoju lub orzeczenie o kształceniu specjalnym.

Opłata za 3 posiłki: I śniadanie, II śniadanie i obiad wynosi 10,00zł/dzień

Zapraszamy!

• Drużyna Kangura

• Drodzy Rodzice!

Informujemy, iż zajęcia w ramach PRZEDSZKOLIADY  "Drużyna Kangura" rozpoczynają się 18 września 2024 i będą odbywały się co tydzień w środę w godz. od 14:30 do 16:00 w  grupach 10-12 osobowych.

Szczegóły na plakacie i na ulotkach informacyjnych!

Zajęcia pokazowe dla dzieci wszystkich grup odbędą się 11 września od godz. 9:00

Prosimy pamiętać o sportowym ubraniu w tym dniu.

• Informacje - rozpoczęcie roku przedszkolnego!

• Drodzy Rodzice!

Przed nami rozpoczęcie nowego roku przedszkolnego 2024/2025!

Zasady pobytu dziecka w przedszkolu nie uległy zmianie.

Do przedszkola wchodzi rodzic ( lub opiekun) z dzieckiem i  przechodzi do szatni gdzie sprawnie i szybko przebiera dziecko i oddaje je w holu przedszkola pracownikowi, który zaprowadza je do grupy.

Nie pozostawiamy dziecka samego w szatni lub holu przedszkola!

Zachęcamy dzieci do samodzielnego przebierania sie w szatni!

Dzieci przyprowadzamy do przedszkola do godz. 8:20

Odbieranie dzieci będzie się odbywało kolejno po przyjściu rodzica (lub opiekuna).  Prosimy o dostosowanie się do godz. odbioru dziecka zapisanych w deklaracji.

Przedszkole, ze względów organizacyjnych otwierane jest o godz. 14:15.

Wszystkie informacje dotyczące dziecka będzie udzielał wychowawca poprzez kontakt telefoniczny, e-mailowy lub inny ustalony na spotkaniu z Rodzicami.

Rodziców zapraszamy do przedszkola na zebranie w poszczególnych grupach !

Informacje o terminie prześlą nauczyciele grup poprzez skrzynkę WhatsApp.

Czekamy na Was!

• Procedura -chore dziecko

• Znalezione obrazy dla zapytania informacja rodziców o zdrowiuDRODZY RODZICE!

Przypominamy, iż w naszym przedszkolu obowiązuje, w przypadku powrotu do przedszkola dziecka po odbytej chorobie, złożenie OŚWIADCZENIA RODZICA, iż dziecko jest zdrowe.

Wierzymy iż, oświadczenie to będzie poparte zdrowym rozsądkiem rodzica (niedoleczona choroba grozi poważniejszymi powikłaniami i zainfekowaniem zdrowych dzieci w przedszkolu) lub opinią lekarską.

Niniejsza procedura ma na celu ochronę zdrowia dzieci w przedszkolu.

Wszystkim Dzieciom i Rodzicom życzymy zdrowia!!!